O mně

Co si pamatuji, vždy jsem tak nějak tušila, že v životě existuje něco mnohem důležitějšího, hlubšího a smysluplnějšího než realita, jakou jsem žila. A tak jsem jednoho dne odjela jsem k domorodým šamanům do Peru, následně do Kolumbie a do Bolívie. Účastnila jsem se mnoha posvátných obřadů a ceremonií. Prošla jsem spontánní psychospirituální krizí.

Učila jsem a stále se učím být vědomým člověkem. Bylo a je to těžké, mnohdy velmi bolavé, ale smysluplné a osvobozující.  V mém životě nezůstal kámen na kameni. Čistila jsem a stále čistím za ta léta nasbíraný balast. A s vděčností a pokorou přijímám věci takové, jaké jsou.

Po cestě za hledáním sebe sama jsem absolvovala řadu kurzů, workshopů a setkání doma i ve světě. Přečetla jsem stovky knih o osobním rozvoji, nakoukala nespočet dokumentů a filmů s duchovní tematikou. A zjistila jsem, že mně baví objevovat hloubky duše i sílu mysli, fascinuje mě mimořádný stav vědomí a jeho léčivý efekt. Stále dokola žasnu, jak jednoduchý život může být a je, když si to uvědomíme a dovolíme si to. A současně kolik negativních nánosů, programů a bolesti je každý z nás zatížen, aniž by si to uvědomoval.

V roce 2021 jsem nastoupila do 5letého mezinárodního výcviku holotropního dýchání v Grof Legacy Training v Holosu v Opavě, pod vedením Mudr. Milana Hrabánka, abych mohla jako facilitátor kurzy holotropního dýchání pořádat i já se svými kolegy.

 

A tomto duchu pomáhám lidem. Někdy stačí prosté povídání a naslouchání. Často je třeba jít do hloubky a hledat a odstranit negativní programy. A někdy je to víc zábavné, to když  rozložím na stole karty. Má to však jednoho společného jmenovatele, uvědomění si sebe sama a odvahu věci měnit.  Výsledkem je hluboké uvolnění, úleva, nový příval energie a často nová kapitola života.