Emoční odbloky

Proč emoční odbloky?
Všechny zážitky, zkušenosti, pocity, emoce,.. zkrátka všechno, co zažijeme od počátku našeho početí se zapisuje do naší paměťové „knihovny“. Následně se z těchto uložených informací vytváří jakýsi software, program, který náš život podvědomě řídí. Negativní zážitky, které si často nepamatujeme, nemůžeme pamatovat s ohledem na věk nebo je rovnou vytěsníme, pak mohou a často ovlivňují celý náš život. A to včetně našeho psychického i fyzického zdraví. Stanou se z nich „programy“, které podvědomě spouštíme jako autopilota vždy, když nám něco ono trauma z minulosti připomene. Děje se tak většinou nevědomě a my nerozumíme tomu, proč reagujeme jak reagujeme. Znovu a znovu a znovu. Výsledkem jsou obavy, strachy, nemoci, frustrace, deprese.. prostě věci, které nám brání žít šťastný a spokojený život.

Co jsou emoční odbloky?
Je to technika, se kterou lze nalézt a doslova rozpustit negativní zážitky z minulosti. Využívá se při ní  kyneziologická reakce těla na negativní či pozitivní vjemy. 

K čemu jsou emoční odbloky dobré?
Pomůže vám pochopit a uvědomit si, proč se vám v životě to či ono děje, co se s tím dá dělat a negativního programu se zbavit jednou provždy. 

Pro koho je vhodné?
Pro všechny, kteří věří v sílu podvědomí, vlastní intuici a chtějí žít fakt hezký život.